Party Pop-Up in Amsterdam bij Zoku
Overdag coworking, ’s avonds een privéfeest in Amsterdam. Boek deze gezellige ruimte tussen onze twee terrassen voor een privéfeest voor maximaal 50 personen. Het is perfect voor verjaardagsfeestjes, feesten, borrels, noem maar op! Je kunt er zelfs een privéterras aan toevoegen om met maximaal 100 mensen feest te vieren.
Vanaf €500
Dit is de beste ruimte voor
Verjaardagsfeestjes
Vieringen
Babydouches
Verjaardagen
Het volledige verhaal
- 1-50 personen
- 30m2
- Grote gemeenschappelijke tafel voor 15 personen.
- Tafeltennistafel of zittafel voor 8 personen. Deze kan op verzoek ook worden verwijderd voor meer ruimte.
- Natuurlijk zonlicht met grote ramen die uitkijken over de stad.
- 2 zithoeken die elk plaats bieden aan 5/6 personen.
- Mogelijkheid om gekleurde feestverlichting toe te voegen op verzoek.
- Werkplaatswand die kan worden omgebouwd tot een privébargedeelte.
- Game Room die kan worden toegevoegd als extra ruimte voor 6 personen of als een andere privébaroptie.
- Lunch is inbegrepen bij een 8-uur durende vergadering en kan worden toegevoegd aan een 4-uur durende vergadering.
- Onbeperkt koffie, thee en snacks zijn verkrijgbaar in onze Coffee Corner naast de pingpongtafel. Dit is inclusief alle snacks die je maar kunt bedenken: van vegetarische chips tot gummies en koekjes.
- Je kunt extra voedsel- en drankpakketten aanvragen met een offerte voor barista-koffie, bier, wijn, cocktails, ontbijt of diner. Scroll naar beneden op de pagina om al je opties te bekijken.
- Uitzicht op het oosten over de stad vanaf ons dak.
- Gelegen naast ons achterterras dat ook kan worden uitgebreid voor 50 extra personen.
Bevestiging & betaling:
Groep 1-9 personen
- Een aanbetaling van 75% is nodig om je vergadering of evenement te bevestigen, uiterlijk 14 dagen voor aankomst.
- Betaling is volledig verschuldigd bij vertrek.
- Betaling kan per creditcard of bankoverschrijving. Creditcardkosten kunnen van toepassing zijn.
- Contant geld of cheques worden niet geaccepteerd als betaalmiddel.
- Facturering kan van geval tot geval plaatsvinden. Als de factuur meer dan 30 dagen te laat is, hebben we toestemming om het volledige openstaande bedrag met extra administratiekosten in rekening te brengen.
Groepsgrootte 10+ personen
- Een aanbetaling van 75% is nodig om je vergadering of evenement te bevestigen, uiterlijk 2 maanden voor aankomst.
- Betaling is volledig verschuldigd bij vertrek.
- Betaling kan per creditcard of bankoverschrijving. Creditcardkosten kunnen van toepassing zijn.
- Contant geld of cheques worden niet geaccepteerd als betaalmiddel.
- Facturering kan van geval tot geval plaatsvinden. Als de factuur meer dan 30 dagen te laat is, hebben we toestemming om het volledige openstaande bedrag met extra administratiekosten in rekening te brengen.
Annuleringsvoorwaarden:
Groep 1-9 personen
- Voor annuleringen die 14 of meer dagen voor een geplande boeking worden gemaakt, worden geen annuleringskosten in rekening gebracht.
- Bij annulering 13-8 dagen voor een geplande boeking wordt 50% van de totale kosten in rekening gebracht.
- Bij annuleringen minder dan 7 dagen voor een geplande boeking wordt 100% van de totale kosten in rekening gebracht.
- Indien van toepassing kunnen er restitutiekosten in rekening worden gebracht.
Groepsgrootte 10+ personen
- Voor annuleringen die 2 maanden of meer voor een geplande boeking plaatsvinden, worden geen annuleringskosten in rekening gebracht.
- Bij annuleringen korter dan 2 maanden en tot 1 maand wordt 50% van de totale kosten in rekening gebracht.
- Bij annuleringen minder dan 1 maand voor een geplande boeking wordt 100% van de totale kosten in rekening gebracht.
- Vanaf €500
- Alle prijzen voor vergaderruimtes zijn inclusief BTW
Verjaardagsfeest inspiratie
Add-ons voor privéfeestjes
Maar wacht, er is meer! Voeg smakelijk eten of verfrissende drankjes toe aan je feest of viering.
Eten en drinken
Jouw culinaire wens is onze opdracht. Eet, drink en communiceer met tal van heerlijke opties om je evenement van brandstof te voorzien. Psst… vergeet niet dat de lunch bij alle 8-uursevenementen is inbegrepen!
- Zoete traktatie: Vanaf €2,50 p.p.
- Kick-Start Ontbijt: €18 p.p.
- Ontbijt aan de keukentafel: €25 p.p.
- Weekend Brunch: Vanaf €12 p.p.
- Dagelijkse lunchtafel van de chef: €26 p.p.
- Gedeeld eetconcept: €45 p.p.
- Essentiële drankarrangement: €22 p.p. voor 1 uur
- Premium Drankarrangement: €30 p.p. voor 1 uur
Andere vergaderzalen en evenementenruimtes
We hebben genoeg andere vergaderzalen voor breakoutsessies en zelfs een dakterras. Blijf swipen!
- ROOFTOP (Verdieping 6)
- 175 personen
- 1 Kamer
Onze grootste zaal is een showstopper. Organiseer je volgende offsite, training, seminar of conferentie met uitzicht op de skyline van Amsterdam – van alle kanten! We kunnen opstellingen op maat maken voor elk soort evenement dat je nodig hebt.
- 1-175 personen
- 6 lay-out opties
- Scherm & projector
- Whiteboard wanden
- 234m2
- Badkamer & kledingkast
- Prachtig uitzicht
- Keukentje en biertap
- ROOFTOP (Verdieping 6)
- 65 personen
- 2 kamers
Meer mensen samenbrengen betekent met nog grotere ideeën komen! Kom met je team of collega’s samen in de helft van onze Event Space. Het is geweldig voor strategiesessies, presentaties en trainingen voor grote groepen.
- 1-75 personen
- 6 lay-out opties
- Scherm & projector
- 105m2
- Prachtig uitzicht
- Whiteboard wanden
- Dak (Verdieping 6)
- 50 personen
- 1 Privéterras
Geniet van het uitzicht en de zonnestralen op ons dakterras dat privé gehuurd kan worden voor maximaal 50 personen. Psst… voeg de Party Pop-Up toe voor nog meer ruimte!
- 1-50 personen
- Lounge
- Vol groen
- 75m2
- Verbazingwekkend (zonsondergang) uitzicht
- Silent disco add-on
- ROOFTOP (Verdieping 6)
- 30 personen
- 2 kamers
Of je nu brainstormt over je volgende grote idee of samenwerkt met een klein team, dit kwart van onze Event Space is het decor. Perfect voor creatieve sessies, intieme presentaties of gericht groepswerk.
- 1-30 personen
- 6 lay-out opties
- Beweegbaar scherm
- 52m2
- Prachtig uitzicht
- Whiteboard wanden
- Dak (Verdieping 6)
- 12 personen
- 2 kamers
Geïnspireerd door Walt Disney’s artistieke proces is deze flexibele ruimte perfect voor geanimeerde creatieve sessies. We bieden 3 verschillende zitopstellingen gebaseerd op Disney’s strategiestadia.
- 6-12 personen (18m2)
- Directiekamer of theateropstelling
- 48" TV-scherm
- Prachtig uitzicht
- Natuurlijk daglicht
- Whiteboard wanden
- Dak (Verdieping 6)
- 10 personen
- 2 kamers
Geen franje, geen gewone directiekamer. Het is een productiviteitshol dat perfect is voor groepswerksessies, kleine presentaties of om net op tijd die deadline te halen en je beste werk af te krijgen.
- 6-10 personen (18m2)
- Opstelling directiekamer
- 48" TV-scherm
- Prachtig uitzicht
- Natuurlijk daglicht
- Whiteboard wanden
- Dak (Verdieping 6)
- 6 personen
- 1 Kamer
Een leuke optie voor kleine groepen die gericht zijn op het zo snel mogelijk stimuleren van creativiteit. Er ligt zelfs een Twister-tapijt voor je verplichte downward dogs of snelle spelpauzes.
- 3-6 personen (12m2)
- Ronde tafel
- 48" TV-scherm
- Prachtig uitzicht
- Wanden met prikbord
- Natuurlijk daglicht
- Dak (Verdieping 6)
- 6 personen
- 1 Kamer
Het kan een dunne lijn zijn tussen werk en ontspanning. Surf daarom op de weg tussen die twee tijdens een productiviteitssessie in een kleine groep. Een comfortabele bank en een geweldig uitzicht zijn inbegrepen!
- 3-6 personen (12m2)
- Samenwerking op de bank
- 48" TV-scherm
- Prachtig uitzicht
- Natuurlijk daglicht
- Wii-U console
- Verdiepingen 1-5
- 4 personen
- 4 kamers
Ontvlucht de drukte van ons dak en bundel je krachten met collega’s in je eigen privéwerkruimte. Het heeft alles wat je nodig hebt om samen te werken in een inspirerende omgeving.
- 2-4 personen (30m2)
- Opstelling directiekamer
- 32" tv-scherm
- Privéruimte
- Papieren rol
- Nespresso-apparaat
FAQs
De binnenruimte is geschikt voor maximaal 50 personen. Wil je het groter aanpakken? Voeg dan ons privédakterras toe voor maximaal 100 gasten (hallo, uitzicht).
Eigenlijk alles wat het vieren waard is. Verjaardagen, babyborrels, jubilea, teamoverwinningen, afscheidsfeestjes: noem maar op. Als er maximaal 50 mensen en een goed humeur bij passen, doen we mee.
Dien je aanvraag in via een formulier door op de knop “Boek nu” te klikken of stuur een e-mail naar meetamsterdam@livezoku.com-en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!
Onze privéfeestlocatie in Amsterdam biedt pakketten voor evenementen van 4 uur met een minimumbesteding van € 249 en pakketten voor evenementen van 8 uur met een minimumbesteding van € 336.
Je kunt met je creditcard of bankoverschrijving betalen op onze privéfeestlocatie in Amsterdam. Helaas accepteren we geen contant geld of cheques.
We bieden 21 parkeerplaatsen, waaronder 1 oplaadpunt voor elektrische auto’s, en parkeerruimte voor fietsen & scooters. De routebeschrijving naar onze parkeerplaats hier.
Een lichte ruimte van 30m² met:
-
Een lange gemeenschappelijke tafel (voor ~15 personen)
-
Een privé bar (~8 zitplaatsen)
-
Twee comfortabele zithoeken voor kleine groepen
-
Grote ramen met uitzicht op de stad
-
Optionele feestverlichting in kleur
-
We kunnen het meubilair weghalen of herschikken zodat het op jouw feest past.
- Je kunt je eigen decor meenemen en DJ-apparatuur huren
Absoluut. Van zoete lekkernijen en brunchhapjes tot gedeelde diners en drankarrangementen: je kunt je menu precies samenstellen zoals jij dat wilt. We houden ook rekening met dieetwensen. Laat het ons weten als je reserveert.
Ja! Ballonnen, spandoeken, aangepaste thema’s: ga ervoor. Sla alleen alles over dat vlekt, voor altijd blijft plakken of waarvoor je moet boren. DJ’s of afspeellijsten zijn ook welkom; we zullen je begeleiden met geluidsopties en regels voor de opstelling.
We bieden onze eigen baropties, dus drank van buitenaf is niet toegestaan. Ons team kan je helpen een drankinstallatie te kiezen die bij je feest past.
De timing is flexibel en hangt af van de beschikbaarheid. Wil je een vroege brunch of een avondfeest? Deel gewoon je ideale tijdstip met ons en we zorgen ervoor dat het lukt waar we kunnen.
Ja. Zoku Amsterdam is volledig toegankelijk en ons team helpt je graag als je specifieke wensen hebt, laat het ons van tevoren weten.
Absoluut. Met 133 Lofts beneden kun je van je feestje een mini-uitstapje maken. Laat het ons weten als je een groep kamers wilt reserveren.
Het Amsterdamse weer houdt van verrassingen. Als je het terras boekt, zullen we je helpen met de back-upopties zodat je feest comfortabel blijft (regen of zonneschijn).




